איך ליצור אסתטיקה במטבח שלנו?

איך ליצור אסתטיקה במטבח שלנו?

כמה דגשים למטבח נעים וביתי:

#מינימליזם - כשיש לנו פחות דברים על פני המטבח, המטבח נראה נקי ומסודר יותר ומאפשר לנו לנשום באמת. אז חוץ מהדברים הפונקציונליים כמו הקומקום החשמלי והמצנם החשמלי, מה שלא הכרחי לא ישב בחוץ.

# כלי אחסון חמימים - נכון, אז לחלקנו יש מטבח קטן ואין לנו את הפריווילגיה להכניס הכול פנימה. זה לא אומר שהמטבח שלנו לא יכול להיראות נעים. הוא יכול בהחלט! המטבח שלנו עדיין יכול להיראות יפה ואפילו מאד חמים אם נבחר את האביזרים המתאימים. נוכל למצוא בחנויות לכלי בית מדפים מיוחדים, צנצנות מיוחדות, כדי להבליט את האביזר ואפילו את המוצר שמאוחסן בפנין כשהוא נמצא בכלי מיוחד ומשדר צבעוניות שקורצת לכם.

# הסתירו דברים שלא משתלבים עם האווירה שתיצרו ליצור במטבח שלכם -  הפח ובכלל, דברים שפחחות משדרים לנו נעימות, יכולים לשבת בתוך תא פנימי או בפינת המטבח במקום לא בולט במיוחד. הבליטו רק מה שיפה ומשרה בכם שמחה.

# פריט יפה שיקבל נוכחות - הכניסו למטבח שלכם פריט או שניים שיכול ליצור אווירה יותר חמה ונעימה. אם אתם אוהבים של טבע אז אפשר להכניס כמה עציצים על עדן החלון או על השיש, זה יכול להיות אפילו אגרטל שאתם אוהבים עם כמה פרחים ואפילו צנצנת גבוהה או שמנה שתכניסו בה קטניות עם צבעים שיפיחו חיים במטבח שלכם.

זה היה השלב האחרון לארגון המטבח שלכם. אנחנו ממש כמה ימים לפני פסח לכן רציתי לעשות לכם אותו קצר ומתומצת. אשמח לשיתופים שלכם, אתם יכולים להעלות תמונה של שלב מסוים שיישמתם, אם יש שאלות תוכלו לכתוב לי ואשמח לענות לכם על הכול.

בהצלחה !

לפרטים על סידור הבית/מעברי דירה/ פגישת ייעוץ/קואצ'ינג לשינוי הרגלים:

מירי – 050-3929171

טיפים נוספים

הצהרת נגישות