מעבר דירה

במשך שנים אנחנו אוספים פריטים וחפצים שמזמן כבר הפכו להיות חלק מהנוף בבית וכבר אין בהם שום תועלת. בלי לשים לב עוברים שנים ואנחנו מוצאים את עצמנו ממשיכים לחיות עם עומס ובלגן בבית שמשפיעים על איכות החיים שלנו.

מעבר דירה הוא הזדמנות פז לאתחל מחדש את חייכם. להיפטר מכל מה שמיותר ולהיכנס לבית חדש שמשרה בכם אנרגיה חדשה. אתם מתחילים לחיות כבר ביומכם הראשון בבית החדש כשהכול סביבכם מסודר וכל חפץ נמצא במקום שלו. פתאום אתם אלה שמנהלים את הבית וחיים מיום ליום עם בית מסודר.

במעבר דירה שאנחנו מציעים לכם אתם יכולים להיות משוחררים מכל מה שמיותר, לעבור את המעבר בראש שקט ונקי ולשחרר שליטה כשאתם נותנים לנו לעשות הכול בשבילכם ובמקצועיות.

 

השירותים שלנו :

מיון לפני מעבר – המיון הוא שלב הכרחי במעבר דירה מאחר שלא באמת מזדמן לנו לעשות את המיון הזה ביום יום שלנו, מעבר דירה הוא הזדמנות פז להיפטר מכל העומס ולהתחיל מחדש בבית הבא שלנו.

אריזה:  למרות שהאריזה נעשית בתוך שעות בודדות, כל האריזה נעשית בצורה מאד אחראית ועדינה כלפי הדברים שלכם בשילוב הצוות המקצועי שלנו וחומרי אריזה איכותיים.

סידור בית אחרי מעבר – מעבר דירה הוא הזדמנות לעצור ולעשות ריסטרט וליצור את ביתנו מחדש כמו שאנחנו אוהבים וכשהוא מותאם בדיוק לצרכים שלנו.

 

צרו קשר חייגו אלינו
הצהרת נגישות